Kurs na zmianę!


Masz za sobą kilka lub kilkanaście lat doświadczenia zawodowego i poczucie, że praca nie przynosi Ci satysfakcji? Chciałabyś budzić się w poniedziałek rano i cieszyć na myśl o nowym tygodniu, a nie stresować tym, co czeka na Ciebie w pracy? Może boisz się, że utkniesz przy tym biurku na wieki? A może boisz się, że jeśli zmienisz pracę trafisz jeszcze gorzej?


Frustracji, obaw i wątpliwości masz w głowie mnóstwo. Dodatkowo wszyscy wokół powtarzają, że jest pandemia... kryzys... teraz nie jest najlepszy czas na zmiany i trzeba cieszyć się tym, co mamy.


Tylko jak długo starczy Ci sił, by tolerować to, co Ci nie pasuje, drenuje z energii, demotywuje?


Może najwyższa pora poszukać odpowiedzi co da Ci poczucie spełnienia w pracy i balansu w życiu?


Zapraszam na pokład wyjątkowego kursu!

Kim jestem?

Heeeellllo!


Nazywam się Paulina Maslich i uwielbiam wspierać kobiety, by połączyły swój potencjał z realnymi sukcesami w pracy i poczuciem balansu w życiu.Wiesz, kiedy byłam małą dziewczynką mówiono, że w życiu trzeba być skromnym. I tak jakoś w mojej głowie pomyliłam skromność z nieśmiałością i swoje pragnienia zamknęłam w strefie marzeń. Marzeń o dalekich podróżach, własnym szklanym biurze, czarnej komórce z klapką (kiedyś takie były modne...).


Zajęło mi kilka lat odkrycie czym jest odwaga i pewność siebie, by pragnienia i marzenia przekuć w cele. Dziś jestem współwłaścicielką firmy swoich marzeń. Za sobą mam blisko 15 lat pracy jako konsultant HR, trener przywództwa, mentor i coach. Pracowałam na 4 kontynentach, w wielu projektach dla światowych gigantów m.in. Shell, Google czy Microsoft. Zrealizowałam swoje zawodowe marzenia - jednym z nich było stworzenie projektu Awesome Lejdis.


Dziś na bazie swoich doświadczeń i rozwoju swoich Klientek mocno wierzę w to, że każda z nas ma w sobie wszystko, by działać świadomie, z odwagą, pełnią swojego potencjału!


I o tym właśnie jest ten kurs.

Czym jest kurs Kariera Awesome Lejdis?


Pozwól, że zabiorę Cię w 30-dniową podróż rozwojową, która pozwoli Ci odnaleźć satysfakcjonującą ścieżkę kariery. Podróż, dzięki której będziesz w stanie świadomie podejmować decyzje w swojej karierze, odnosić sukcesy na polu zawodowym i budować poczucie balansu w życiu prywatnym.

Dołączając na pokład kursu dołączasz do grupy wyjątkowych kobiet, wspólnej pracy i wsparcia - w tej podróży rozwojowej nie będziesz sama!

GOTOWA?

Startujemy 8 marca i pracujemy wspólnie do 12 kwietnia :) Zarezerwuj na kurs 8-10 godzin (lub do 2 godzin tygodniowo).


Jak wygląda kurs?


4 sezony tematyczne


Lubisz Netflix? Ja uwielbiam! Dlatego format naszego kursu to 4 sezony tematyczne - każdy publikowany co tydzień - a w nich 2 lub 5-minutowe odcinki inspiracyjne., które możesz odtworzyć codziennie lub wszystkie na raz :)

Webinary i sesje Q&A


Startujemy z webinarem live już 8 marca o godz. 20.00 i spotykamy (dla chętnych) przez cztery kolejne poniedziałki na krótkim podsumowaniu minionego tygodnia i sesji Q&A.

Praca w grupie wsparcia


Zabierz przyjaciółkę na pokład kursu - będziemy pracować w parach nad refleksjami na koniec każdego tygodnia. Jeśli wolisz wziąć udział solo - czeka na Ciebie grupa wsparcia :) Na naszych poniedziałkowych webinarach będzie przestrzeń do pracy w parach.

Nagrania audio i video


Każdy sezon to krótkie nagranie video wprowadzające do tematu w niepowtarzalnej scenerii i wyjątkowa historia :) Każdy odcinek to nagranie audio z transkryptem, które może pobrać i odtworzyć lub przeczytać w najdogodniejszym dla Ciebie momencie.

Materiały bonusowe, ćwiczenia, checklisty

Kto nie lubi prezentów? W naszej podróży czeka ich na Ciebie kilka! Oprócz materiałów bonusowych każdy sezon to indywidualny dziennik podróży z ćwiczeniami - to Ty piszesz swoją wersję historii :)

Roczny dostęp do kursu


Wszyscy lubimy wracać do ulubionych wspomnień z podróży - dołączając na pokład kursu otrzymujesz bezpłatnie roczny dostęp do wszystkich nagrań, materiałów bonusowych i dzienników podróży.

Nad jakimi tematami pracujemy?

  • SEZON 1: Twój potencjał - na ile wykorzystujesz w karierze swoją wewnętrzną siłę?


  • SEZON 2: Twoi sabotażyści wewnętrzni - co powstrzymuje Cię przed realizacją pragnień i celów zawodowych?


  • SEZON 3: Twój plan akcji - jak tworzyć mapę pomysłów i świadomie podejmować najlepsze dla siebie decyzje w karierze?


  • SEZON 4: Do dzieła! Jak zadbać o wyróżniającą Cię markę osobistą na LinkedIn, w CV i na rozmowie kwalifikacyjnej.


Przykładowy rozkład jazdy


  ZWIASTUN: Witaj na pokładzie kursu!
Dostępność dni
dni po zarejestrowaniu się
  Sezon 1: Odkryj swój potencjał
Dostępność dni
dni po zarejestrowaniu się
  SEZON 2: Sabotażyści kariery
Dostępność dni
dni po zarejestrowaniu się
  SEZON 3: Kurs na zmianę!
Dostępność dni
dni po zarejestrowaniu się
  SEZON 4: Odkryj swój skarb!
Dostępność dni
dni po zarejestrowaniu się

Spraw sobie prezent na Nowy Rok!


4 zł

Test

Test